Palenie a potencja – nikotyna wpływ na organizm

Palenie a potencja - nikotyna wpływ na organizmPalenie a potencja – nikotyna wpływ na organizm – papierosy podobnie jak alkohol, sprawdź –  alkohol a potencja długo mogą nie dawać żadnych niepokojących objawów, jakie wywołują w naszym organizmie. Niestety trzeba sobie jasno powiedzieć, że mogą one powodować wiele przeróżnych schorzeń, także tych natury seksualnej. Wie o tym zdecydowanie zbyt mała liczba palaczy. Często myślą oni tylko o tym, że narażają się na ryzyko zachorowania na raka płuc czy wywołania zawałów serca, kompletnie nie zdając sonie sprawy z tego, że może to także warunkować ich udane życie seksualne.

Palenie a potencja

W niektórych przypadkach palenie papierosów wręcz uniemożliwia podejmowanie wszelkiej aktywności seksualnej. Co ważne, nikotyna może mieć tak negatywny wpływ zarówno na mężczyzn, jak i kobiety. U panów jest to szczególnie widoczne, problem ze wzwodem może bowiem skutecznie zniechęcać do wszelkich bliższych i udanych kontaktów seksualnych. Dzieje się tak dlatego, że dostarczając do organizmu nikotynę wywołuje się kurczenie naczyń krwionośnych, a co za tym idzie obniża się poziom hormonów, to dokładnie obrazuje wpływ – palenie a erekcja.

Nikotyna wpływ na organizm

Badania dowodzą także, że palenie papierosów może prowadzić do bezpłodności, a to już bardzo poważne zaburzenie, niejednokrotnie nie dające się odwrócić. Substancje, które zawarte są w dymie mogą bowiem nie tylko wpływać na prawidłowe funkcjonowanie płuc, ale i przedostają się także do nasienia u mężczyzn. Czynniki rakotwórcze wpływają na występowanie plemników. Dym powoduje, że są one zburzone i nie zawsze mogą pełnić swoją podstawową rolę.

Palenie a potencja –  czasem wręcz dzieje tak, że mężczyźni nie są w stanie nawet osiągnąć wytrysku, a co za tym idzie normalnego orgazmu.  Lekarze alarmują także, że u palaczy istnieje również dużo większe wystąpienia defektów genetycznych u ich dzieci. Zdarza się bowiem, że matki, które paliły rodzą dzieci z różnymi niedorozwojami, za co odpowiadają substancje zawarte w nikotynie.

Artykuł znaleziony w google poprzez nastepujące frazy :

  • nikotyna
  • nikotyna a potencja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *